Prikaz jedne poruke
Stara 23.2.2010, 17:49   #36
federer
Veteran
 
Član od: 15.9.2008.
Lokacija: Rudo, Bosna i Ercegovina
Poruke: 825
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 51 puta na 42 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku federer Slanje poruke preko Skypea korisniku federer
Određen forumom Re: Треба ли Србији ћирилични интернет доме

Раније су једноставно могли да ставе латинични РС јер PC je исто што и Personal Computer и Republika Srbija. Као и Xepoj Cp6uje KPETEH ,што је написано латиницом а има изглед ћирилице. Ја сам из Босне ,па ме ова тема не дотиче али никад нећу заборавит своју земљу и ћирилицу. Кад изађе Њиндоњс 7 Сервице Пацк биће једноставнији начин за мјењање језика тј.писма(а можда ако Бог да буде тастатура са посебним дугметом , или да се направи ласерска тастатура ђе ти само притиснеш ласерско дугме и сва се дугмад промјене)..Што се тиче става да ли је то нама потребно,одговор је ДА! А после 45те Срби су и даље имали могућност коришћења ћирилице али је то било непрактично јер су 6 држава биле скупа. Само одговарам на пост једног њаннабе геека. Ас тхирд, најбоље би било да дају могућност избора : латиницу,латиницу са ČʊŠŽ i ћирилицу. А?

Poslednja ispravka: federer (23.2.2010 u 17:52) Razlog: ајде дај едит плиииииииииииииии&
federer je offline