Prikaz jedne poruke
Stara 11.7.2010, 17:17   #28
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Body of Lies
Akcija / Drama / Triler
Trajanje: 2 casa i 8 minuta


IMDB

Wikipedia
Official Site
RottenTomatoes
YouTube Trailer



Ovaj film nisam hteo da gledam ali na nagovor brata odgleda’ i shvatio sam da bi se zeznuo da ga nisam pogledao. Film je samo napetost i akcija od pocetka do kraja, sa akcentom na napetost. Svaka scena je nepredvidiva i nema sanse da provalite kako ce sta da se zavrsi. Specijalni efekti kao sto su eksplozije, resetanje metkovima i slicno su vrlo dobro odradjeni, nije 10 od 10 ali je vrlo blizu i oko toga ne treba obracati paznju. Ja pre ovog filma Di Caprio-a nisam mogao da smislim u ulozi tajnog agenta, uvek me je nekako podsecao na nekog klinca, ali tokom gledanja filma to moje misljenje se naglo promenilo. Vrlo dobra gluma sa njegove strane i to od samog pocetka pa sve do samog kraja. Mozda je u nekim trenucima “razvlacio”, ali sve ostalo - svaka cast. Glavni tok price mozda i nije original, ali je ostatak koliko toliko nov u svetu politickih akcionih trilera. Kazem “politickih” jer svaki akter zastupa svoju drzavu u opstoj havariji koja preti svetu...

Prica: Roger Ferris je na zadatku razotkrivanja terorista. Poslat u Jordan on mora da se izbori za informacije i podatke o novim mestima za napad a pritom mora da sacuva i sopstveni zivot...

Detaljno obradjen film, vidi se da se na sve vodilo racuna. Nigde nisam primetio da je bilo propusta sto se tice tehnicke strane. Nepredvidiv, film pun tenzije i odlicnih scena zemalja Bliskog Istoka koji ce vas drzati zakucanim 2 casa za ekran i terati vas samo da gledate i gledate ocekujuci jos neku scenu posle koje cete ostati zapanjeni. Zbog svih ovih karakteristika, ima moju preporuku i mogu reci da je jedan od boljih akcionih trilera koje sam gledao u poslednje vreme pored koga vam nikako nece biti dosadno niti jednog trenutka.



dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dzonihsv na korisnoj poruci:
HSVstoned (18.9.2011)