tema: Windows 8.1
Prikaz jedne poruke
Stara 28.6.2013, 14:19   #1
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Windows 8.1

Tema za Windows 8.1 (moderator moze da obrise ako smatra da je noptrebana )

Presao sam uspesno ali teazim putem na 8.1!
Posto sam imao 8 enterprise x64 nije postojala mogucnost upgrade-a na 8.1 nego sam morao sve da obrisme skinem ISO i podignem novi sistem!
Savet za one koji hoce da predju na 8: neka to bude Pro verzija x86 ili x64 ( ako je u pitanju desktop)!

8.1 je Preview znaci logo je ribica i u donjem desnom uglu ima mark ( barem je tako kod mene, ako je neko odradio upgrade sa Pro, ne znam kako je njemu)

8.1 sam uspesno aktivirao poznatim KMS putem!
kad izadje RTM ne znam kakav ce biti upgrade sa Preview! Suska se da RTM 8.1 nece moci da se aktivira putem KMS-a.

Tako da ne znam koliko je pametno sad sa 7 preci na 8.1 kad je moguce da ce za par meseci opet morati novi 8.1 rtm da se ubacuje.

Moji prvi utisci nisu bog zna sta! U mom slucaju nije vredelo prelaziti na 8.1 jer sad moram ponovo da instaliram gomilu programa, a brine me sta cu kad izdje full 8.1 da radim, da li cu opet morati sve ponovo!

Slika ( tek treba da ga napunim sa programima Office, Autocad, Corel itd )

Odmah sam ubacio Apps koje sma ima na 8 ( jer je upamtio sa account-a sve sto sam skidao ranije pa mi je ponudio cim sa se ulogovao) : TopGear, Fotor, MS Mine,MS Karte, Pinball fx2, HD Wallpapers itd...
Licno za mene jedina prednost je sto mogu malo bilje da personalizujem Start po svom ukusu! Smanjim ikonice (pa moze vishe da stane) i grupishem po kolonama i redovoima koje sam mogu da naparivim i imenujem...
Sve ostalo ima simbolicku vrednost!
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke