Prikaz jedne poruke
Stara 24.1.2018, 19:50   #4714
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Meni je juče stigao Oukitel K4000 Plus 4g (poručio sam ga pre nešto malo više od 3 nedelje) ali malera, izgleda da zvučnik ne radi
Ponekad kada resetuješ telefon pojavi se zvuk prilikom boota
Krene onaj pozdravni zvuk i kao da se pri kraju prekine, kao da nešto preseče zvuk
Sada opet, ne verujem da je baš softverski problem, mada ko zna - jedino nisam probao da flešujem ROM, ali to bi trebalo da radi i bez toga, dakle otb
Inače, zanimljivo radio je zvuk taj pozdravni kada sam upalio prvi put telefon, dok preko slušalica radi zvuk, radio i factory reset, al jok
Sve ostalo, koliko videh, radi savršeno
Nisam platio ništa od carine, telefon me izašao oko 72-3e, za te pare nema bolje
Šteta za telefon, lep mu je i zvuk, iskreno nisam nikakve razlike primetio u odnosu na Xperia-u V koju trenutno rabim
I odlično se čuje poziv u slušalici, ekran je isto dobar, lepa je rezolucija i boje
Čak je i kamera ok, iako kažu da nije neka po mraku, ali mi to i nije toliko bitno
Jedino što sam primetio da mu je led blic nešto slabiji kao i vibracija
I sasvim dobar kvalitet izrade, dobro nije baš da kažeš premium, ali daleko da je neki plastikanac
Lepo sam uzeo zamenu, možeš da tražiš i pare natrag, ako uvaže reklamaciju naravno
Treba da pošalješ video klip ili slike kinezima ahaha
Ako ne uvaže, pretpostavljam da nije neki strašan kvar i da može da se sredi u servisu?
Ima li neko iskustva sa vraćanjem robe na Gearbeast - koliko globe za shipovanje, ako sam dobro razumeo čitajući support ako ti odobre reklamaciju ti treba o svom trošku da pošalješ telefon nazad, pa ako ti uvaže zamenu onda ti refundiraju to i vraćaju ti oni nazad
Dal se uopšte i isplati cimati oko svega toga ili odneti telefon u neki servis i završiti posao za verovatno 20-30e (verovatno je zvučnik faličan)
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke