tema: TV serije
Prikaz jedne poruke
Stara 11.6.2021, 19:38   #5745
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: TV serije



https://www.imdb.com/title/tt9140554/?ref_=fn_al_tt_1

Odgledao sam prvu epizodu i iako na imdb ima ocenu koju ima prerano je za bilo kakav sud po meni.Dosta spor pocetak, dosta dijaloga.Radnja se nastavlja na End Game ali se najvise pominju i vide momenti iz Avengers-a iz 2012 i Thor-ovog The Dark World.TVA je organizacija koja cuva Timeline i toliko su jaki da Infinity Stones koriste kao drzace za papir, a opet izgleda da je u potpunosti sacinjena od ljudi. Ima dosta "manjina" pa su mozda i oni podglegli kompletnoj woke pi*dariji, te su vanzemaljske rase zamenili njima.Necu da gresim dusu, nisam se nesto informisao po tom pitanju, tj. da li postoji neko objasnjenje za to.Hiddleston i Wilson odlicni, a i Wunmi Mosaku mi je uzasno simpaticna jos iz Lovecraft Country.Zaista mi je tesko da gledam na ovu fazu MCU-a kao klasicne serije jer su produkcijski bas jaki.Nema nekih preterano wow efekata ali se retko gde vidi da su efekti uopste.Radnja je svakako toliko sumanuta, da ce mozda u jednoj od alternativnih vremenskih linija Loki imati i kiosk brze hrane u Beogradu.
Mislim da cu ipak sacekati da izadju sve epizode, ako izdrzim, jer eto zavrsila se epizoda a meni se sad bas gleda...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke