tema: [Android] Bluetooth headset i Huawei
Prikaz jedne poruke
Stara 2.7.2018, 8:52   #1
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Bluetooth headset i Huawei

Desava mi se sledeca stvar tj dve stvari na Huawei tabletu

Prvo je to da kad povezem bluetooth sluske mjuza radi medjutim ako probam da pozovem preko bilo koje aplikacije viber,skype,discord itd zvuk se automacki prebaci na tabletov zvucnik\mic iako sluske imaju mic iako stoji da su sluske i dalje povezane.

Druga stvar koja se desava je to da dok slusam mjuzu ako pokrenem igru u 90% slucajeva ce da se dogodi ista stvar koju sam vec pomenuo gore, znaci kako se pokrene igra zvuk se automacki prebaci na tabletov zvucnik.

U oba slucaja sve vreme stoji da su sluske konektovane sto potvrdjuje i glasovna poruka na sluskama kad iskljucim BT na tabletu kaze bluetooth disconnected ,kad se ove dve stvari dogode jedini nacin da dobijem zvuk na sluskama je to da moram da ugasim i ponovo upalim tablet ali problem ostaje, cim probam da pozovem il pokrenem igru zvuk se automacki prebacuje na tabletov zvucnik

Pogledao sam u bluetooth settings za sluske i stoji da su povezane kao device audio (za ovo ima ikonica sluske plus mic) i media audio

Sta moze da bude posto te iste sluske rade bez problema na J7 2017 telefonu, problem do samih slusalica (4.0 su) il do tableta software\hardware?
Inace probao sam file transfrer i radi normalno preko bluetooth_a na tabletu
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke