tema: [Multi] Pokemon GO
Prikaz jedne poruke
Stara 18.7.2016, 1:48   #12
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: Pokemon GO

Igram Pokemon Go još od sedmog Jula, mada sam ga instalirao i ranije ali mi se nije pokazivala mapa. Konačno sam dosegao lvl 5, ali mi se nisu otključale dvorane, ne mogu da vjerujem da nema ni jedna jedina, ali možda što igra još nije zvanično lansirana ovdje, ili sam pogriješio oko levela i trebam doseći šesti.

Juče su igru lansirali zvanično u 26 Evropskih zemalja, uključujući i susjednu Hrvatsku, ali od Bosne i Srbije još ništa. Dok nije bilo lansiranje igrao sam bez problema, danas su me serveri tako iz#$%&li da mi je došlo da bacim telefon. Sad navalila i kuka i motika.

Pokestopovi su bili od samog početka u mom gradu, i nisu zapravo daleko jedan od drugog. Spomenik na trgu, i jedan prekoputa zgrade opštine. Kad prođem pored njih poberem besplatne 3 Pokelopte, dobro dođu jer se neki jači pokemoni baš ne daju tako lako. Što se tiče mamaca, imao sam ih 3, dobijem ih ponekad nakon levelovanja, služe da 30 minuta mame Pokemone na vašu lokaciju, što dobro dođe ljenčugama poput mene da ih hvataju po stanu. Danas sam jedan bacio badava jer zbog servera ništa nije primamio, šmrc.

Još nisam dobio ova jaja za inkubator koja zahtjevaju da se pređe određeni broj kilometara da se izlegne nešto iz njih, ali svakako farmujem kilometre za značku koja daje dodatni XP, tako što upalim igru kada busom krenem na posao ujutro, pa zatim kad se vraćam. Prosto letim preko mape, lol. Usput naletim i na kojeg Pokemona pa započnem lov u busu.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke