Prikaz jedne poruke
Stara 9.4.2009, 14:31   #3
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Postpaid paketi (VIP, Telekom, Telenor)

Mogu da uletim sa par stvari:

1. Po pitanju signala Telenor >>> Telekom, barem moje iskustvo. Služim civilni rok u dotičnoj firmi koja zbog prirode svoje delatnosti mora da bude "Bogu iza tregera". Pozicionirana je u nekoj dolini okružena planinama i mogu ti reći da oni koji koriste mts moraju da traže mesto gde imaju signal.
Napomena: kad sam krenuo u septembru i Telenor je isto imao loš signal, pa su valjda postavili neki predajnik or something.

2. Bivši (od ovog meseca) sam korisnik Telenor "Prenesi 60" paketa i iskreno nisam bio zadovoljan. Tih 60min bi trebalo da važe za sve razgovore, ali meni je čini mi se uvek stizalo "za neki dinar" više. Moja sestra je koristila taj paket, beležila koliko je razgovarala, broj poruka koje je poslala, ali se račun koji je stizao iz meseca u mesec nikako nije slagao sa njenom statistikom. Imam osećaj da malo kraduckaju.

3. Kod bel je naglašen broj besplatnih minuta u okviru kojih mreža, zato što je takva vrsta paketa. U mix paketima broj free minuta važi za sve mreže.

4. Moj savet je da se pređe (ostane) na prepaidu. Postpaid nije kao što je nekad bio (sećam se kada su mi poruke bile 0.85+pdv, a najjeftinije na prepaid duplo skuplje), plus ima sve više prepaid promocija koje su dosta bolje od onih za postpaid korisnike. Malo ironično. Idealno rešenje je 2 telefona sa 2 prepaid broja u različitim mrežama. Jedan za pozive, drugi za poruke. Ili jedan za korisnike u jednoj mreži... Znaš šta hoću da kažem.

Update ako se setim još nečega.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
nikola87 (12.4.2009)