Prikaz jedne poruke
Stara 13.12.2020, 0:51   #2563
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 714
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 163 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Svakom svoje.
Ja nakon što sam prešao GTAV pre nekoliko godina, nijednom nisam uspeo da mu se vratim. Mnoogo dosadan grad, nema ničeg zanimljivog, a i same glavne misije su prosto dosadne koliko god da su mi dijalozi zanimljivi.

Ova igra me tera da je igram, definitivno.
Red Dead 2 je meni ipak najbolje open world ostvarenje gde pored odlične priče muzike i atmosfere, sam svet je izuzetno uverljiv, i tu je Rockstar pokidao.
Ali CP2077 mi je i pored svih manjkavosti tu dovoljno jak. Mnogi zanemaruju, a možda ovde nisu stigli da se udube, ali sporedne misije koje se ovde nude... na nivou kvaliteta onih sporednih u Witcheru, baaš kvalitetno. Konfuzno su napravljeni meniji za sve njih pa je teško ispratiti, i dešava se da u nizu dolazi 5 odjednom, ali kad se uhodaš, fina vožnja.
Potpisujem .
Gta V je dobra igra , odlicna igra sa smesno dosadnim napucavanjem i ogromnom mapom koja se sastoji od fasada i ulica. Nema dubinu niti visinu.
Ima jednostavan gemplej koji gura prica i dozivljaj je proci kroz main story ali nikad me nije povukao da istrazujem grad ili se interesujem za svet .
Nije ni upola ambiciozan kao Cyberpunk ali obema igrama bih dao najvisu ocenu .
Sem toga Rock Star imam profesionalan odnos sa "musterijama " a CDPR se nekako upleo u neki bratski drugarski totalno amaterski odnos .
Licno sam se zeznuo u zivotu kao neiskusan stazista ali od svega samo sam naucio da profesionalizam ne treba potcenjivati svaki drugi odnos moze da radi samo kad sve ide bez problema i ocekivano a nikad nista nije stalno tako.
Meni je Rock Star primer dobre kompanije za igre , ne trazi i ne daje ljubav , ubijate DRM--ovima ne folira se da im je "stalo" ali kad isporuci ono sto se ocekuje nema nasta da se zalis i da oces .
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Koreli A. na korisnoj poruci:
Ekiman (13.12.2020)