Prikaz jedne poruke
Stara 18.7.2022, 17:44   #41
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: God of War Ragnarok

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
E jeste, profi je da izađe bez nekih bagova, bolje tako nego nedovršena.


Kad kažeš prvi misliš na... peti, jel?

Meni su ti stari lepše legli i više mi se sviđaju od ovog poslednjeg.
Najviše mi smeta perspektiva i novi glas Kratosa (svaki put kad progovori očekujem da će da kaže "Jaffa, kree" ). Nikako nisam to mogao da svarim, ne znam šta je falilo do sada, možda ušo u pubertet pa mutirao.
Drugo, prešao sam ga i odigrao do pola new game+, relativno brzo posle izlaska na tržište i sve ukupno mogu da se setim dve tri scene neke. Ništa mi nije bilo upečatljivo ali to je zbog drugih stvari a ne zbog same prezentacije.
Sad sam ga skinuo opet pre par dana, rekoh ajde još jednom ali ne ide mi pa to ti je. Ove starije sam prešao na sve moguće načine (ostala mi još trojka na najtežem), ovaj ne mogu da se nateram da odigram ponovo ni posle 3 godine. sve ovo je moj lični doživljaj, objektivno je igra odlična, naročito ako vam ne smeta npr korišćenje gamepada za nišanjenje i pogled preko ramena nnpr, meni te dve stvari baš smetale.

Nisam pratio oko Ragnaroka ništa, sve se nadam da će da podivlja Kratos i bar da nauči ponovo da skače.
Ali, naravno, očekujem da bude odličan kao i do sada i rado ću da ga probam čim bude prilike.
Sa Kratosom sam se upoznao samo sa GoW-om i ne znam kakav je bio ranije , ali mozda ni ne bih da ga znam kao bilo kakvog nego ovakvog.Glas mu u potpunosti ide uz sve ostalo.Totalni je alfa i ne znam ko bi u gejming svetu mogao da mu izadje na crtu. Mozda eventualno FS ekipa, da ga umori konstantnim umiranjem i ozivaljvanjem...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke