Prikaz jedne poruke
Stara 1.2.2009, 20:23   #1
Ombre
Novi član
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Problem sa crnim ekranom

Imam problem sa čestom pojavom crnog ekrana tokom rada na kompjuteru.
Naime, kada uključim kompjuter, nakon iščitavanja komponenata, pre Windows-ovog logoa mi se pojavi crn ekran i stoji oko 20-ak sekundi, tokom tog vremena lampica za očitavanje rada hard diska se ne pali. Monitor nije ugašen, nego je samo ekran crn, i posle tih 20 sekundi krene normalno da radi.
Kad se digne sistem, pokrenem MSN, opet se pojavi crn ekran, traje 2-3 sekunde, vrati mi sliku i pokrene program. Kada udjem u Counter Strike i promenim u Video opcijama renderer sa Softwarea na OpenGL, monitor se ugasi, i ne mogu ništa da radim dok ne restartujem komp.
Taj problem mi se počeo pojavljivati odnedavno, nakon reinstalacije Windowsa. Probao sam 3 drajvera, jedan matori, drugi koji sam koristio i pre reinstalacije Windowsa, i nakon tog problema sam nabavio najnoviji drajver sa sajta, i opet ista stvar. E sad, ovo deluje malo čudno, ali su se problemi pojavili nakon priključivanja ADSL modema, Huawei HG520s, internet sam uzeo u Telekomu Srbija.
Ostale komponente kompjutera su procesor AMD Athlon 2000+, 256 MB RAM, GeForce FX 5200 grafička, Maxtor 40 GB hard.
Šta može biti problem??
Ombre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke