tema: [Mobilni telefon] Xiaomi Redmi 3
Prikaz jedne poruke
Stara 19.8.2016, 17:21   #101
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi Redmi 3

OK, hvala puno za info, super je varijanta. Ovih dana sam baš nešto razapet na dosta strana pa nisam ni gledao kako ide. Koju si verziju MIUI 8 stavio? Ja sam našao da je poslednja Global Developer 6.8.18. Stable ima samo za kineski rom.

EDIT: Ok, skontao sam nomenklaturu romova - godina.mesec.dan, što znači da je Developer version 6.8.18. rom od 18.08.2016 tj. od juče. Ok, stavljam najnoviji Global Developer i nek mi je sila naklonjena. Nadam se da nema nekih bagova.

EDIT 2: Ubacio sam MIUI 8 Global developer 6.8.18. Animacije su ubrzane u ondnosu na 7 i aplikacije se pokreću brže pa sve deluje malo hitrije. Ono što mi se ne sviđa je što je pun Google aplikacija, npr. Google play music se sam pokreće i čuči u memoriji iako ga niko ne zove... itd. Sva sreća pa MIUI ima onu kontrolu background procesa iz Battery saver-a pa mogu da namestim da se automatski gasi sve što nije Chrome i Gmail. Živeli kinezi i njihova deep kastomizacija. Još samo kada bih mogao da namestim boju u notifikacijama, da se ne menja automatski sa temperaturom, gde bi mi bio kraj.

Poslednja ispravka: Aibo (20.8.2016 u 1:21)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke