Prikaz jedne poruke
Stara 25.12.2009, 18:43   #8
Branislav Gavric
Banned
 
Član od: 11.4.2006.
Poruke: 385
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 32 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: NTFS u FAT32!!!

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Eto, i onda očekuješ da te iko shvati ozbiljno. Igraj se, uživaj, dok drugi mlate pare na kompjuteru.
Pa meni je OVO igra!

EDIT: Counterstike me bas puno i ne privlaci (ima puno krvi!)


EDIT: convert C: /fat32 -- nece da radi, probao sam, MOZE Fat32 u NTFS ali unazad (NTFS u FAT32) NE moze!

Hocu da pronadjem nacin da mogu konvertovati particiju iz NTFS NAZAD u FAT32 i da onda po tome budem SLAVAN hihihi!


EDIT: [QUOTE=onajdrugi Ja nesto nisam ubedjen da ce sva struktura biti kopirana kako treba sa jednim copy/pase. Naravno nisam probao, pa ne znam ni za suprotno.[/QUOTE]

Isprobao sam obicno copy/paste tako sto sam Win98 Copy/paste na DRUGI tek formatiran hard disk, i TO JE RADILO!!!
(Ha-ha-to sam radio PROSLOG VIKENDA!)

Sada mi je ideja da to isto uradim, samo ne sa Win98 nego sa WinXP, ali pritom i da uradim reformat iz NTFS u FAT32! Pitam se hoce li proci OK???

jao ako bude radilo ima da skacem do neba (od srece!!!) /jedva cekam vikend!/

EDIT: Jeste li culi za LCOPY.EXE? To je 100% DOS baziran program koji pod DOSom od Win95/Win98 MOZE da kopira kompletan, recimo Documents and settigns, ukljucujuci i pod-sadrzaje i skrivene i read-only fajlove na drugo mesto? Podrzava "Long File Names" pod DOS-om od Win98!)

Programcic mozete naci negde na Internetu a mogu Vam ga poslati i mailom (napomena: nije moj) ali me je odusevio!

Recimo, evo BAT fajla koji kompletan sistem i programe backupuje na D particiju (POD DOS-OM!)

MD D:\BCP
MD D:\BCP\PROGRAMS
MD D:\BCP\WINDOWS
PAUSE
LCOPY "C:\PROGRAM FILES\*" D:\BCP\PROGRAMS /A /S /B
PAUSE
LCOPY C:\WINDOWS\* D:\BCP\WINDOWS /A /S /B


A evo i BAT fajla koji sistem "vrati iz mrtvih" isto iz DOS-a:

LCOPY D:\BCP\PROGRAMS\* "C:\PROGRAM FILES" /A /S /B
PAUSE
LCOPY D:\BCP\WINDOWS\* C:\WINDOWS /A /S /B

Poslednja ispravka: Branislav Gavric (25.12.2009 u 18:59)
Branislav Gavric je offline