Prikaz jedne poruke
Stara 23.9.2014, 18:21   #31
modd4fun
Član
 
Član od: 22.8.2013.
Poruke: 85
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 26 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Blogspot / Blogger - opšta tema

Da se ne ljutis i da me ne shvatis pogresno, ja verujem da ti baratas skracenicama kao sto su WYSIWYG (iskren da budem izguglao sam ovo poslednje) itd. ali petljanje i ubacivanje nepotrebnih pojmova nece pomoci u resavanju problema. Nego reci ti meni lepo srpski, jednostavno (vidim da je nastavak Compose u Bloggeru), da li si kreirao post u standardnom Blogspot editoru (kao sto mislim da je jesi) ili ne? Ako jesi onda moze da se desi da je zbog neaktivnosti na blogu rezolucija smanjena da ne "drzi" prostor na serveru bez potrebe, ili nisi uploadovao pravu rezoluciju. Ima tu i treca opcija a to je da veza od thumba do fotografije vise nije postojana tj. nema je. Ovo opet zavisi od editora u kome si radio. Meni se nikada nije desila slicna stvar, sem ako nisam sam pogresio prilikom odabira fotografije. Sto se tice Blogspot servisa nista me ne bi cudilo, jer taj servis zapravo i jeste ono sto si napisao WYSIWYG, a na prvi pogled ne vidi se bas mnogo. Al` za badava je i pogodan za ucenje pa moze da prodje. Aj molim te napisi kako si uploadovao fotke pa da vidimo dalje "sta je ondaK bilo". Pozdravljam te.

Poslednja ispravka: modd4fun (23.9.2014 u 19:16)
modd4fun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke