Prikaz jedne poruke
Stara 1.2.2021, 12:49   #510
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.573
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Vlajk@ kaže: Pregled poruke
Prica je u rangu neke spanse serije, kraj narocito - kakva budalastina. Jedva sam izdrazao da predjem taj zadnji akt, znas ono kada verujes da ce mozda na kraju ipak nesto zanimljivo i nepredvidivo da se desi ali cvrc, ode prstic i to je to, gitaru nesh svirat vise.
Slažem se. Po meni, igra ko igra je sjajna i tehnički je prilično naprednija od prvog dijela - baš je brutalna, izuzetno napeta dok se šunjaš a pogotovo kad te primijete i navale na tebe sa svih strana - uopšteno, borbe su odlično izvedene (sviđa mi se izgrađeniji sistem borbi prsa o prsa i izbjegavanje udaraca, konačno postoji i skok (mada mi realno skakanje nije nedostajalo u Last of Us ), puzanje, i našminkan upgrade opreme ... Ma tehnički joj ništa ne zamjeram. Međutim, prvi dio nije samo "igra ko igra," to je po meni "igra ko umjetničko djelo", sa likovima sa karakterom i emotivnim vezivanjem za njih. U prevodu, dvojka mi je odlična i preporučujem je svima, ali mi se ne izdvaja iz mora ostalih odličnih igara koje sam igrao u životu.
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke