Prikaz jedne poruke
Stara 16.10.2013, 17:13   #343
bata_kameni
Član
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 98
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

^ Ma, jok, ja ću ovaj klasični (sa širenjem i skupljanje, za sada, a kad se malo navežbam, onda ću onaj skroz klasični).

Nije to meni baš toliko bitno. Jeste mi postao zabavan Counter, ali mislim da i neko duplo mlađi od mene može da bude dovoljno zreo da skapira da takve stvari nisu previše bitne (ok, ako će neko oko nišana da se cima satima, ili čak i danima mesecima .... nemam ništa protiv .... stvarno ). Ali, nišan ne nišani sam od sebe. Hteo sam samo da napišem još koju reč (iako jeste otprilike očigledno), jer možda nekom bude zanimljivo. Nisam doduše proveravao kako tačno radi ono sa baš float vrednostima (kad neko stavi recimo thickness 1.46), ali verujem da je onda samo alpha spoljnjih piksela manja i ništa drugo (al' mi ide ovo primećivanje ultraočiglednih stvari! ).

Još dva pitanjca .....

-One ključiće za otključavanje sanduka sa oružjem ne prodaje niko kod nas ili grešim? Ako je tako, onda ili da obnavljam račun u Intezi (što me mrzi), ili da ne otvaram sanduke.

-Da li je moguće dospeti na neke od onih visokih kutija (na recimo Dust II mapi), bez pomoći saigrača? Za neke sam provalio sitne forice, a za druge mi deluje da ipak mora "lopovski".
bata_kameni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke