tema: Xbox 360
Prikaz jedne poruke
Stara 3.11.2009, 15:54   #1232
GojaS
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Poruke: 431
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 72 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Kao sto mozda neko ko prati vec je primetio... pocele su da izlaze wave 4 igre koje imaju drugaciji video fajl i samim tim ne mogu da se startuju normalno na svim drajvovima (pricam o back up kopijama naravno).

Naime, za sve drajvove sa 1.6 fw mora da se koristi dodatni start up disk koji iskljucuje zastitne sisteme i tek onda moze da se koristi disk od igre. Sto se tice starijih fw-a, hitachi sa 1.5 cita sve bez problema i ne treba nikakav startup disk.

Od wave 4 igara vec su se pojavili Tekken 6, CoD MW2, GTA4 ekspanzije kao standalone... i tako dalje...
Da, abgx team je napisao da radi na novoj verziji, a activation.iso(startup) disk koristite SAMO i SAMO ako ste sigurni da je u pitanju pravi rip...

@ UM
Pa po meni i nije neka ogromna mana. Konzola je bucnija i brze se greje mada ako budes kupio Jasper neces imati problema sa RRoD-om..
E sad na live-u ne mozes skidati demo igre, trailere, mada to i nije nishta posebno.. Ja sam uzeo premium, i mogu ti slobodno reci da ponovo uzimam box uzeo bih arcade.
GojaS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku GojaS na korisnoj poruci:
__UM__ (5.12.2009)