Prikaz jedne poruke
Stara 1.2.2010, 0:20   #50
veseliburek
Starosedelac
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: BG
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 717 puta na 386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku veseliburek Slanje poruke preko Skypea korisniku veseliburek
Određen forumom Re: Pomoć za izbor srednje škole

Citat:
icemama kaže: Pregled poruke
Brate ja idem u Teslu znaci ono je rupcaga od skole, strasno, i smor nevidjeni nikad da radimo nesto zanimljivo a najgore nam je kod razzrednog (predaje primenu racunara u elek.) znaci svaki cas pita neke smrdlj... programe koji zesce smaraju, fizicarka ne daje ocene na kontrolnom u zavisnosti koliko si uradio nego kako joj se cefne, matematicarka nam se nonstop mrsti dok ulazi u ucionicu (smara zesce), iz elektronike kad je raspolozen mozes da imas 4,3,3,1, i da ti da 4 a kad nije za to bi ti dao mozda i 2 a mozda bi te mucio na tabli i davao ti 6 sekundi za odgovor,Srpikinja nam deli keceve ko luda znaci podeli za jedan cas 15 komada i kaze sledeci cas drugi krug keceva, joj strasno, ima jedno 3-4 normalne ribe u smeni a ukupno oko 15-20, poz
Ipak zavisi kakvi ti profesori zapadnu, a meni se čini kao da si ti potpuno promašio školu... Na računarima kod mene su potpuno korektni profesori, za ove "niže" smerove ne znam.
veseliburek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke