Prikaz jedne poruke
Stara 27.12.2020, 12:40   #3786
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
Ostavili joj samo analogne kanale kao Ikom korisniku. Ako to nije primoravanje ne znam sta je. Tada nije bilo alternative u zgradi inace bi odmah popili otkaz ugovora. U infrastrukturu ulozili 0 dinara, ista ona Ikomova je i sada. Cenu naravno podigli. Dobila digitalne kanale sa ugovorom, ej! Tada je bilo ili SBB ili adsl ili taj stari ikom sa analognim kanalima...sreca pa sada ima alternative. Zato pene na Telekom svakog dana na N1/Nova, a za vreme bivse vlasti SBB bio maltene monopolista... Konkurencija je spas korisniku neka pene koliko hoce.
Ti placas koliko i na Supernovi kosta trio paket a imas net od valjda 40 Mbps ako i toliko...
Net mi je 50 ali imam sve HD kalane uključujući HBO paket, Cinestar paket, sve moguće dokumentarne i sportske u HD, Adult paket... Ugovor je odavno istekao, nisam u obavezi nikakvoj ali za 2920 danas se nigde to ne dobija, tako da ćutim i arčim dok traje.

Inače se SBB ekipa nije loše pokazala kod mene, zamenili su mi neku staru instalaciju koja je bila nastavljana negde iza ormana a ja to nisam ni znao... pa je signal bio užas. Ikom momci su 3-4 puta dolazili, menjali razvodnik ispred stana, kod modema, menjali ceo modem... nije što nisu hteli nego nisu znali. Ovi iz SBB su nakon akvizicije došli, izmerili signal u par etapa, utvrdili da je problem unutar stana, počupali sve kablove i razvukli nove... i od tad mi je net prilično stabilan. Tako da mi je Ikom cena i ponuda bila fenomenalna ali se sa podrškom nisu proslavili. Koristio sam VIP Kućni NET skoro 3 god kao rezervni jer u Ikom net nisi mogao da se pouzdaš a radio sam online.

Izgleda se sve svodi na sreću u ovoj našoj zemlji i kakva ti lokacija/ekipa iz podrške zapadne.

Poslednja ispravka: Aibo (27.12.2020 u 12:48)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke