Prikaz jedne poruke
Stara 22.6.2006, 15:04   #3
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Live softverski procesori

Citat:
optimus_prime kaže:
Skoro svaki softverski procesori rade real time, samo treba da imas jaku zvucnu kartu tipa LUNA da bi dobio real time, probaj Amplitube (mislim da tako zvase) !
Da ali on ne radi ono sto meni treba.Amplitube je VST plug-in koji koji se pokrece u okviru odgovarajuceg programa(Cubase,Nuendo...).Probao sam ga ali ne mozes sa njime da sviras i da to cujes istovremeno obradjeno vec cujes obicnu gitaru a kada pustis snimak tu su efekti.Mozda zgodno za neki studio ali za moje potrebe ne.Takodje ti je potrebno predpojacalo da bi uopste tako nesto i radilo.Meni treba nesto poput Guitar FX Box-a koji funkcionise kao pravi gitarski procesor.Gitaru prikljucis na racunar,odaberes kako zelis da ti se gitara cuje,kliknes na start i dobijes umesto zvuka obicne gitare distorziju,chorus,echo ili slicno ili sve odjednom(do osam efekata istovremeno).baci pogled ovde http://www.guitar-fxbox.com/ i radi bez ikakvog predpoajcala ili slicnog uredjaja.
Mene interesuje da li je neko radio sa necim slicnim a da zvuci koliko toliko normalno?sto se tice zvucne i na Live!5.1 kasnjenje je sa kx drajverima izmedju 2-5ms zavisno od efekata sto je za mene sasvim podnosljivo(za amaterske potrebe).
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke