Prikaz jedne poruke
Stara 7.2.2014, 11:26   #301
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon uzeti?

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Ne bih se skroz složio. Jedno je nov telefon koji je neko kupio preko mreže pa nije korićen ni sekunde, drugo je telefon korišćen "1 dan" a ovamo upotrebljavan jedno vrijeme. Tako da treba provjeriti dobro

Ubjedljivo najisplativije je kupvati baš kod tih radnjica što nude 6 mjeseci (ili ponekad 1 godinu) garancije jer te radnje niti plaćaju PDV niti carinu. I mogu dobri telefoni za male pare da se nađu, naravno mislim na skuplje. Što je jeftiniji telefon, manji porez i carina je izbjegnuta, je l? Ali i tu treba biti veoma oprezan, eto vidiš ti si imao negativno iskustvo, ja u CG imam sopstvenog dilera telefonima, i kada dobijqem telefon, i zapečaćen je skroz
Nisam ljubitelj polovnih telefona, i nikad ne bih kupio polovni telefom, makar nov bio svjetlosnim miljama iza polovnog. Jednostavno, gadljiv sam na takve stvari, ko zna na čija lica je to stavljano i koliko je ko uz pomoć njega mastrubirao

Slažem se za Alcatel.
Lolčina, Wisosti, šta tebi ne pada na pamet, da znaš da bih se nekako ustezao da od tebe kupim polovni telefon. Nešto bi mi 2l alkohola izgledalo malo sa tom maštom.

Ja isto kupujem u radnji ali nekoliko puta sam kupio i na oglas novo i nije to loše bilo. Da postavim principijelno pitanje: a kad je kome pa trebao servis? Čak i ako bi se pokvario, kupujući ovako, dosta ispod cene, ostane para za servis ako fortuna baš omane tako da se ne vidi razlog što bi se kupovalo kod ovlašćenih distributera gde je garancija svetska ali i cene vanzemaljske.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke