Prikaz jedne poruke
Stara 15.12.2013, 14:53   #162
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon kupiti

Citat:
Guliver kaže: Pregled poruke
Daj molim te android bez 2gb rama je kanta za multitasking, koje 10-20 pa na mom sgs imas slobodno 130mb ram memorije koja se napuni sa fb, tt i mail sync. Dok kod WP nema potrebe za back tasterom. Ja sam presao sa androida na wp zato sto ne mogu da prekinem poziv nisam mogao da minimizujem app.... I taj android radi kao sat ali kad nema nista na njemu dok kod wp i posle 3meseca isto kao bez ijedne instalirane app. Smucilo mi se da trazim bolji rom ili kernel, pa nisam ja majstor pa stalno da podesavam i pravim taj telefon.
Ok, ne koristim puno web servise pa ne znam. Uglavnom, čitam nešto+muzika+offline rečnici+povremeni browse i Talkna telefonu skromnije specifikacije od sgs pa nemam problema sa multitaskingom. Imaj u vidu i da je Samsung nedavno priznao da im je softver bagovit, što će reći prilično bagovit(to sa prekidanjem poziva sam već od nekog drugog čuo sa sgs npr).

Ali bilo bi zanimljivo da daš još neki hint. Koliko instaliranih appova imaš na Samsungu, koliko servisa je auto-pokrenuto, da vidimo šta to pojede toliki RAM i kako ta softverska slika posle 3 meseca izgleda na wp.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke