Prikaz jedne poruke
Stara 4.8.2013, 23:44   #1120
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Citat:
Equilibrium kaže: Pregled poruke
Uzeh sad iz dosade malo da se informisem i videh sve te politicke opcije, legije, orlove i slicno i cini mi se da ce opet Rim biti jedina donekle dobro odradjena fakcija i da ce se dubina igre moci okusiti iskljucivo sa Rimom dok ce druge fakcije biti blede kopije bez pola opcija i smesnom i nerealnom obradom sa istorijskog stanovista, isto kao i u prvom Romu.

Nadam se da gresim jer bi zaista bila steta da sam u pravu i da ponove iste greske 10 godina kasnije.
Toga se i ja plasim. Mada po onome sto sam video stvar je dosta drugacija od prvog Rome-a. Postoje porodice za svaku frakciju, to me dosta raduje. Mozda je nesto manji broj igrivih frakcija upravo zbog nesto vece posvecenosti svakoj pojedinacno. Realno gledano Rim je i u istoriji bio dosta drugacija i razvijenija drzava/republika/carstvo sa dosta slozenijom politikom i strukturom od ostalih. Prvi Rome je bio jako los sto se tog balansa tice, Rimske vojske su bile skoro nepobedive (sto je donekle i realno, ali stvarno je nemoguce bilo pobediti u nekim situacijama cak i sa armijom teske konjice i pesadije). Uvek sam igrao sa Rimom ili sa grckim drzavicama, ne zbog snage vec je bilo dosta zanimljivije igrati sa njima. Ovde mi varvari i Kartagina izgledaju mnogo, mnogo zanimljivije. Videcemo uskoro, nadam se najboljem
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke