Prikaz jedne poruke
Stara 9.3.2008, 22:42   #87
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Znaci imas rcon od 3 servera. Ekstra... Sad mozes svom drugu da das sva tri da ti na njima napise XXX... posto ti neznas da koristis rcon. Mene si moljakao dva dana da ti dam password. Pretio si da ces viljuskom da busis genitalije (svoje) ako ti ne dam. I kad sam ti dao onda si mi se popeo na glavu da ti kazem koji program da koristis jer nikad pre toga nisi video rcon. I kad sam ti rekao nisi znao da ga koristis pa si dao nekom liku koji brze bolje promeno sifru misleci da nas time opasno zaebo.

Osim sto si mentalno poremecen (predstavljas se cas kao ti cas kao izmisljeni mladji brat), nemas ni trunku osnovnog vaspitanja i respekta prema drugim. xFire nije klan nego obican sistem za chat, pronalazenje servera i prijatelja. Ne cini xFire klan jado vec ljudi koji u njemu igraju. I iskreno drago mi je sto ne moramo da te gledamo vise jer toliko trujes sve oko tebe da je to nepojmljivo.

Stvarno, ako si nasao sebi mesto negde idi tamo i uzivaj a nas vise pusti na miru. Presede mi sve zbog tebe...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku genius na korisnoj poruci:
didi_sa (9.3.2008), gagi_ns (9.3.2008), Juraj (11.3.2008), masteri (9.3.2008), PeTkO (9.3.2008), Rakin 78 (10.3.2008), sloba (10.3.2008), zdravkelja (10.3.2008)