Prikaz jedne poruke
Stara 6.10.2021, 14:19   #3863
Super teška
Novi član
 
Član od: 3.1.2019.
Poruke: 12
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom

Evo ovako: pišem da bi ljudi imali uvid u kvalitet SBB TV i interneta. Za godinu dana sam imao 90 reklamacija. Prekidi u internetu i blokiranje vraćanja kanala na EON uređaju su skoro svaki treći-četvrti dan. Jednom sam reklamirao 10 dana i nisu ni došli da poprave internet koji nije radio a kada su došli rekli su da nemaju više radnika u mom mestu, pa su zato kasnili. Ali zato računi im ne kasne. Plaćam 4100 dinara Eon paket a usluga je užas. Sin mi je na studijama na online nastavi i evo i danas sam mu šerovao mobilne podatke sa telefona da bi pratio predavanja i potvrdio prisustvo. Radim online posao od kuće i srećom, komšija mi je dao šifru od njegovog telekom interneta( koji uvek ima) pa se snalazim, jer ( za razliku od sina) moj kompjuter je bliže komšijskoj kući. Bruka šta sve radim da bih se našao i radio posao. Ugovor mi ističe tek u junu sledeće godine i jedva čekam da se otarasim bede. Mada bih rado i sada to učinio da je moguće.

Moje iskustvo sa SBB:
Za godinu dana preko 92 reklamacije. Stalni prekidi u internetu i bagovanje SBB EON uređaja u delu vraćanja kanala unazad ( svaka 4 dana u proseku). Jednom sam im reklamirao i došli su tek nakon 10 dana i rekli da su ih napustili serviseri pa nemaju ljude. Ali zato im računi od 4100 dinara stižu uredno. Posle su formirali neku ekipu i sada dolaze. Moj sin prati na studijama online nastavu i danas sam npr. opet morao da mu šerujem mobile data sa mog telefona da bi pratio i da bi se prijavi kao prisutan na nastavi. jer je internet nestao celo pre podne. Ja isto radim online posao i imam velike muke sa SBB. Dešavalo se da po 3 dana nemam internet, jer je crkao u petak a oni ne rade vikendom, pa dođu u ponedeljak popodne, nakače se na banderu i onda proradi sve. Ugovor mi traje do juna sledeće godine i jedva čekam da se otarasim bede. Ako bih raskinuo ranije, mogu da se sudim sa njima a to ne bih. Inače, ping im je loš, instalaciije su iz vremena analogne tv i sporog interneta, pa moraju da zamene celu mrežu ( tako su mi serviseri rekli). Muke sa njima. Nikome ne preporučujem SBB internet i TV iz ličnog iskustva.

Poslednja ispravka: DeCoy (7.10.2021 u 16:55)
Super teška je offline   Odgovor sa citatom ove poruke