Prikaz jedne poruke
Stara 25.5.2021, 15:52   #11
dax011
Član
 
Član od: 29.12.2010.
Lokacija: Alpha Quadrant
Poruke: 51
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 18 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Mi A3 i Android 11

Citat:
filnibg kaže: Pregled poruke
Instaliran A11 na Mi A3 i radi bez greske, cak i fluidniji mi je tel.
Baterija, touch, odziv, kamera, brzo punjenje... Sve radi super!

Iskreno divim se tvom uredjaju (ocigledno je unikatan), ja imam isti i otkad sam dobio ta azuriranja ne mogu ni da nabrojim sve probleme koji su nastali, pocev od vece potrosnje baterije, preko nepopravljivih problema sa proximity senzorom koji mi vecito pali ekran dok mi je prislonjen uz glavu i pravi rusvaj po telefonu jer mi se pali milion stvari u pozadini dok razgovaram pa i prekida mi vezu itd itd, pa tu su i problemi sa memorijskom karticom, desilo mi se vec tri puta da je samo prestao da je vidi u jednom trenutku iako je nisam vadio iz telefona niti sam uopste dirao slot, morao sam svaki put da je formatiram i da unistim sve podatke na njoj jer jednostavno nije postojao nacin da nateram telefon da je vidi ponovo i podatke na njoj, sa druge strane bez problema je PC video sve na njoj kad je ubacim u njega. Otisak prsta na ekranu je bukvalno vic na tom telefonu i bolje mi je kad iskljucim tu opciju, ne samo sto je prespor nego i svaki put mora da izbaguje nema sanse iz prve da otkljuca telefon. Sto se tice kamere uspeo sam da dobijem bolje fotografije tek kad sam zamenio aplikaciju i stavio neku sa playstora, fabricka je uzasna u svakom smislu.
Ako ces da mi preporucis factory reset kao i ljudi na XDA nemoj, probao sam i meni nije to popravilo nista, a uradio sam cak i full reset bez cuvanja licnih podataka na njemu.
Slozicu se sa konstatacijama da koliko-para toliko muzike, u cenovnog rangu ovo svakako jeste odlican uredjaj i nema razloga da se covek buni ako ce da ga koristi za neke osnovne stvari,ali ako ces da pokusavas da ga koristis makar malo kao napredan korisnik, postaje jako brzo nocna mora i definitivno je usteda koja se ne isplati na duze staze.
Moj zakljucak je da ovo nije telefon za mene i da necu uzeti sledeci put nesto slicno, meni treba uredjaj koji ce pouzdano da radi i posle godinu-dve i dva android azuriranja (mislim na generacijska azuriranja A9-A10-A11), ovaj definitino nije to i stvarno sam se trudio da budem objektivan po pitanju gomile stvari koje sam ovde naveo. Jednostavno cu dati vise para za neki telefon iz vise srednje klase ili premium segmenta, necu vise da stedim na telefonu, nisam dovoljno bogat da bih kupovao non stop jeftine stvari koje traze da se cesto kupuju i menjaju.
dax011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke