Prikaz jedne poruke
Stara 5.1.2010, 11:27   #18
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Citat:
JoXa kaže: Pregled poruke
Ih,ali Ikari Laser (ustvari,sada je izasao i Xai) kosta 8k (mada si ga ti uzeo polovnog).Ima boljih misonja (po meni) za te pare (npr Logitech G9x 77e;Roccat Kova 5,5k;Lachesis 55e,CM Sentinel 6k,itd.).Posto vidim da ti znaci kako ti mis lezi u ruci mozda si se za*ebo-Saitek Cyborg kosta 46e,3200 dpi,i ako ti je ono sto je navedeno u pocetku recenice bitno,mogucnost podesavanja duzine misa.
Propala mi je ta kombinacija da ga uzmem polovnog, uzeo sam nov. Znam reci ces da je mnogo para, i jeste, ali cs igram polu profesionalno, necu da posle kukam kako me prodaje mis, ovako sam miran.
Probao sam sve te navedene u games-u ovo su neke mane koje sam zapazio kod njih:
Roccat Cone ima ortak i njega sam probao, mis je fantastican ali sam procitao brdo review-ova i svi kazu da se mnogo lako kvari i da mu skrol ode posle mesec dana.
Logitech G9x, samo unapredjena verzija G9. Fantastican laser ima, ali ima najgori oblik od svih.
Lachesis ortak ima, posle godinu dana sav se izgulio, niko ga ne voli, svi idu na DeathAdder, i s pravom, DA je fantastican mis, ali jednostavno meni ne odgovara njegov oblik.
Saitek Cyborg, ja ne znam kako mozes da kazes da ovaj mis lezi dobro u ruc a i realno, ruzan je Jos nisam video da ga je neko kupio, pored svih prethodno navedenih miseva
CM Sentinel vec sam rekao, da sam ga nasao, uzeo bih njega, ovako sam vrlo zadovoljan i sa Ikarijem.
Jedino nisam Roccat Kova-u isprobao jos, ali dobro, skoro se pojavio, i on ce doci pod shake
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke