Prikaz jedne poruke
Stara 3.10.2022, 20:00   #3584
M@verick
Član
 
Član od: 1.4.2011.
Poruke: 95
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Fat je vrlo mator model i ja bih to zaobišao u širokom luku. Za taj novac bi trebalo da se može kupiti slim koji je još uvek u domaćoj garanciji. Barem sam ja svoj tako prodao sa preostalih 6m garancije, manje od 100h igranja i 3 igre gratis za 250.

Nalozi se inače mogu otvoriti do 100 potpuno nezavisnih na istoj konzoli. Kad otvori svoj nalog, potpuno je nebitno šta je igrao onaj na prethodnim. Polovne igre na disku se ponašaju isto kao potpuno nove, nema nikakvih online ograničenja. Ako su free to play naslovi onda može da se igra online za dž, ali za naslove koji nisu moraš biti pretplaćen na Playstation Plus da bi uopšte igrao online.
Uh odlicno, znaci i ako ima nalog na njemu to nista ne smeta sta vise mogu da igram igre ukoliko ih ima na nalogu plus da otvorim svoj "main". I jos jedno malo pitanje, igrice bih kupovao preko kupujemprodajem uglavnom ili bih uzimao onaj kredit, konkretno za kp me zanima - posto sam video da prodaju digitalne verzije igara kapiram da su to obicno nalozi na kojima se igra nalazi ili sam lose razumeo? Dobijem mozda kod za aktivaciju igre?
M@verick je offline   Odgovor sa citatom ove poruke