Prikaz jedne poruke
Stara 1.4.2014, 0:34   #4
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Nije zlato sve sto sija !

@water wizard
Sto se hard diskova tice, koliko sam video po netu, nema neke razlike u trajanju hard diskova bilo da su u horizontalnom ili vertikalnom polozaju, tako da sam resio i njih da nakacim na zid, a ovu dasku na kojoj je dvd sam kasnije dodao, tako da hard diskovi ostase gde jesu. A antenu sam okrenuo, ono, kad sam je stavio imalo je odlican signal u tom polozaju pa sam je tako i ostavio, mada nakon ove modifikacije moze da stoji bilo kako, signal je uglavnom dobar (malo je zezalo kad su kablovi koji vise sa ploce bili bas ispred antene, zato sam ih cusnuo iza srafa koji se nalazi sa strane )

@sirduck
Sto se brisanja tice, necu se previse opterecivati, povremeno izduvam kompresorom i to je to, pogledam temperature i teraj. Ne verujem da ce biti gore od hafa, koji se nedeljno puni prasinom, ko da pod krevetom stoji
A za lampu znam, prezivela je pad sa prvog sprata, puklo joj je staklo kod sijalice i ona plastika dole, sinoc sam i nju zakrpio nekim parcetom lesonita (to mi se naslo pri ruci, a ubodna testera je vec bila u drugoj ), zalemio prekidac i nasla je svoje mesto u radionici.

Poslednja ispravka: makiem (1.4.2014 u 0:41)
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke