tema: Xbox 360
Prikaz jedne poruke
Stara 5.3.2017, 14:10   #2223
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360

Kod mene na pijaci u Novom Sadu ima ovih svercera sto uvoze pa prodaju po 20 evra sa adapterom za struju. Kazu ispravno i moze da se proba. Ima ih i za 1000-1500 dinara, ali takvi uglavnom kazu ne znaju da li valja, a kada im pokazem adapter za struju i pitam da li moze da se proba ne daju i samo kazu kako je kupio tako i prodaje, tako da te verovatno ne valjaju, ali ko ce ga znati. Ako ima RROD, uzeti je za 1000 dinara ispeci je u rerni na 200 stepeni i igrati se jedno 2-3 meseca i nije lose. A uvek je u takvom, poluispravnom stanju mogu prodati za 20 evra, jer vidim da se po KP cene neispravnih krecu oko te cifre.

Ne znam da li si citao prethodnu stranu, ali ja sam pre jedno 3 meseca uzeo Xbox 360 na KP i bio sam prevaren. Poslao mi neispravan dzojstik i jos slagao da je konzola cipovana. Ali kao da me je bog pogledao i prvi put kada sam otisao na pijacu za 1500 dinara uzeo dva ispravna bezicna dzojstika.. Tako da se svasta moze naci za male pare samo treba biti strpljiv.

Ja sad ganjam neki Xbox 360 za nekih 20 evra pa kada naleti uzecu. A ako imas nekog vani onda je najbolje uzeti u Nemackoj ili tako negde jer su tamo jako povoljne, barem mi tako rodjak kaze.
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke