Prikaz jedne poruke
Stara 11.5.2017, 14:29   #1
ringloW
Banned
 
Član od: 20.11.2009.
Lokacija: GB
Poruke: 98
Zahvalnice: 80
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ringloW Slanje poruke preko AIM-a korisniku ringloW Slanje poruke preko Yahooa korisniku ringloW Slanje poruke preko Skypea korisniku ringloW
Određen forumom GTA 5 GFX_D3D error

Kada overklokujem GTA 5 izbaci mi nakon nepunih 2 minuta: GFX D3D Failed Ini.... A mogu da igram normalno igru sa fabrickim podesavanjima graficke kartice.
Sa fabrickim podesavanjima mi FPS zna pasti na 15 FPS- a. Dok sa OC ne pada ispod 49 FPS- a. Ne javlja mi se cak ni Blue Screen, samo taj navedeni eror. Inace
imam AMD ASUS RX 460 4GB Trixx OC Edition graficku karticu. Citao sam po nekim forumima, a zali se veliki broj ljudi na ovaj problem, kao ako podesim na DirectX 10,
da mi se nece pojavljivati ovaj eror, kao i kada iskljucim neke programe tipa FRAPS ili MSI Afterburner, da mi se nece pojavljivati taj eror. Mada ima istine, kada
Prebacim na DirectX 10 nema problema, osim sto igrica onda radi kao i da nisam overklokovao graficku! Pa da li postoji neki FIX za to? Ja inace za overklokovanje koristim
jedan program koji sam dobio uz graficku koji se zove GPU "Tweak 2". Ja takodje i pratim temperaturu kao i podesavanje brzine fena, a fen mi je podesen na 75% i temperatura
graficke kartice ne ide iznad 61C.
ringloW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke