Prikaz jedne poruke
Stara 8.12.2005, 20:51   #70
MilanSM
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Sirmium, Neo Planta
Poruke: 425
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 155 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MilanSM
Određen forumom Re: smesne situacije...

sledeci biser se dogodio kad sam hteo da pojacam svoj celeron na 433MHz. Ali ne kod mirka, ne da se milan dva puta zaj#bati. Odem ja u sid, da kupim novi procesor. Ja coveku dam kes, on meni procesor na 900MHz, original pentijum a u kutiji od belila. ?!#@# cak je bio i ljubazan da mi kaze da ako sje@em procesor priliko ugradnje, da mi garancija ne vazi. Dosao ja kuci, sav hepi, ucackam procesor (posle 2 sata patnje, ipak mi je bilo 14 god, a nikad kuciste nisam otvarao) kad ono pise pri paljenju da je procesor Celeron na 500MHz! ja poludeo, zovem lika, kaze to samo tako pise posto je to R (er) procesor na 900MHz i da ne obracam paznju na tosto pise. Ali posle 3 meseca svadje, tip mi je dao pravi procesor na 900Mhz.
A da, zaboravio sam da kazem da sam kod tog lika kupio prvi komp. I tu me je zavrn`o. Ja mu platio HDD 15GB, a on mi uvalio 7.5Gb. Posto pojma nisam imao, tek posle mesec dana, kad sam se malo usemio, skontam ja da sam opet prevaren. zovem ortake, oni mi to potvrde. Kad sam prijavio nedostatak dobio sam sledeci odgovor: ah, da... mora da sam zaboravio da ti ukljucim jos 7GB, doci cu ja za koji dan, da ti to casom ukljucim, to je samo dva-tri klika, nemaj brige, ne bi te prevario valjda?!
Inace taj lik je isao sa mojom kevom i matorim 10god u skolu, i kao dobri smo!!! Fool me once, shame on you. Fool me twice...
Likovi sto su prodavali kompove imali su ubedljivo najbujniju mastu, ili su imali neki prirucnik tipa: "1000 nacina kako prevariti klinca koji dodje da pazari prvi komp. uz dodatak izgovori za shkart robu koju ste uvalili"
MilanSM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke