Prikaz jedne poruke
Stara 12.2.2007, 10:30   #73
SuperG
Veteran
 
Član od: 16.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.057
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 20 puta na 16 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku SuperG
Određen forumom Re: Vase iskustvo sa SBB-om

Citat:
PAIN kaže:
Uveo sam kablovski pre mesec dana, jedini provajder za neki brzi net od DAIL UPa je SBB pa ajde kad se mora kod njih.Za sada moram reci da mi iskustvo nije nimalo prijatno.Prvo pobacali mi kablove na sve strane a nisu lepo izbusili zidove.Evo sad vec 3 dana nemam net pa sam na budjavom DailUpu.Prvo na svakih 2-3 dana me malo zezalo.A nekad da ne gresim dusu zna i da ide(isao nekad download i po 60-70)ali u cetvrtak konacno zaboo(skidao nesto kad vidim ono skida na oko 4-7).Kakav bezobrazluk, ajde sto je toliko ali sad ni neradi.Zovem njih oni kazu stizu danas i tako svaki dan.Koga da zovem(mozda njihovo glavno predstavnistvo)?

Moram da napomenem da ovo nije prvi put da se iskljucuje ali nikad nije bilo duze od 12h.Sad vec traje mozda 2-3 dana.Sta da radim?Da uzimam hekler i da upadam tamo ili da se jos strpim?
Jedino sto mozes da uradis (i da upali) je sledece: da ih narednih 2-3 dana zoves minimum 2 puta dnevno i da OBAVEZNO postavis topic na njihovom forumu. Tek tada ce obratiti paznju na tvoj problem. Srecno!
SuperG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke