Prikaz jedne poruke
Stara 19.12.2014, 1:28   #10075
Mitkoni
Novi član
 
Član od: 29.3.2013.
Poruke: 20
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Da li moze da se nadje neka Americka mapa da moze da radi na ovoj verziji v1.15.0.3s, ja sam nasao jednu ali nece da radi. Valjda je za starije verzije.

Ako nesto nije bas komplikovano da se urade mape neka neko uradi ako ima vremena. Ili ako nije tesko da se dodje u kontakt sa ovom kompanijom koja je napravila igru pa da oni u narednom pechu izbace oficijalno da se izabere Americka mapa umesto Evropske npr.

Ako i neko ovde sa foruma zeli da se pozabavi time ako nije preterano komplikovano predlozio bih nesto ovako da se odradi.
http://www.roadtripusa.com/routes.html
Na tom sajtu se nalazi lista puteva u listi je i nama jedan od pozanth "Route 66". Da sada ne skrecem sa teme.
Uglavnom to bi bila ta idelana American map ! Kada se klikne na odredjeni put ima detalja daljih, tako da ce posluziti bilo kome ko bude zeleo da se pozabavi time.

U svakom slucaju ako neko zna neki mod za mapu za ovaj patch sto ja koristim neka baci link ovde, ili u privatnoj poruci mozda. Jer sta znam mozda je zabranjeno takve linkove stavjati ovde.
Ne znam zasto mi je pre mozda od prilike mesec dana izbrisan post gde sam spomenuo da igram piratsku verziju i koliko me secanje sluzi nisam ostavio nikakav piratski link... (valjda nije zabranjeno da se napise da koristim piratsku verziju? )

Poslednja ispravka: Mitkoni (19.12.2014 u 1:56)
Mitkoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke