Prikaz jedne poruke
Stara 20.6.2019, 17:32   #3572
dzangrizalo
Član
 
Član od: 12.3.2007.
Lokacija: Cacak
Poruke: 377
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 57 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dzangrizalo Slanje poruke preko Skypea korisniku dzangrizalo
Angry Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
svarogog kaže: Pregled poruke
Imam preko deset poziva do sada i svaki je neprijatniji a dva puta sam zvao i za raskid ugovora i kao nazvace vas i idalje nista.

Evo ja se danas obratih u veri radi usluge "ukljucenje na rec", jer mi je obustavljen dalji blagoslov zbog trenutno bezobraznog zaduzenja od citavih 3775 dinara. Kako je vrucina napolju, jako neprijatna vrucina, resio sam da iskoristim pomenutu uslugu a ujutru predam ovu basnoslovnu sumu. Na broju 19900 prvo sam zatrpan ugodnim advertajzingom sa govornih aparata, pa sam posle nekih minut po secanju poceo da nabadam brojeve i na kraju nekako prokrcio sumu neodoljivih ponuda ovog genijalnog operatera najboljeg svetskog, pa zasto da ne i kosmickog provajdera. Prvi ljubazni operater me je posle citanja misli i odbijanja mojeg bahatog predloga da on izvrsi ponovno "ukljucenje" na drvo zivota umesto mene, jer sam, naravno pogresno stekao utisak da je to njemu "samo" jedan klik misa, ipak uspesno doveo do jos jednog govornog automata koji bi trebao da aktivira uslugu, ali dok sam ja pronasao moj ugovor, pa na njemu broj, automat se iskljucio. Onda sam ponovo stupio u vezu, ali mi se ovoga puta javio drugi bog, i posle nesto kraceg vecanja (sa sobom) ipak zakljucio da imam pravo na uslugu, i rekao mi da ce me ponovo prebaciti na govorni automat. I jeste. Prebacio me je na govorni automat koji mi je u nedogled ponavljao za koliko vremena ce mi se ponovo obratiti neko bozanstvo. I onda sam po treci put uspostavio mrezni kontakt psece vrste, Ali ovoga puta sa nekom od boginja, koja je pronicljivo zakljucila da moj racun nije okrugao, tj, ne zna se za koji mesec je moja zadnja uplata od 2500 umesto 3100 dinara, te tako imam, kako oni zovu "nekompletan racun", tj, ne zna se jesam li izmirio mart ili april, te ih to zbunjuje do te mere da mi ovaj put ne mogu pomoci, jel vidite sta, oni zapravo pojma nemaju ni sto su me iskljucili, prosto. I tako, aj ti ovco na biciklu, idi poravnaj racun, a iduci put kad ti u ime nekog kablvskog provajdera u kucu dodje promoter sa svim fizicko- duhovnim odlikama "Jehovinog Svedoka", dobro zapamti da ga bacis kroz zatvoren prozor, i kad god mozes lepo im se ispisaj za dusu. Serbian Broad Band.

Poslednja ispravka: dzangrizalo (20.6.2019 u 17:52)
dzangrizalo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dzangrizalo na korisnoj poruci:
svarogog (20.6.2019), vlados83 (26.6.2019)