Prikaz jedne poruke
Stara 25.9.2006, 18:38   #111
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Smile Re: Modovane masine

Pa Petre vidi ovako ! Vec duze nemam nesto preterano slobodnog vremena ! tako da za neke preterano opsirne testove nemam vremena ...
Ja vec nekih 7-8 meseci imam jednu masinu koju hladim vodenim hladjenjem to je jedan AMD 2500+ na ASUS A7N8X-E/DELUXE SA 1024 MB RAMA i jos ponesto...
ja sam o toj masini pisao u vise navrata a mozes da pogledas malo opsirnije na www.pcvodeno.com .... ja za novembar spremam jedan totalni mod ... pravicu sopstveno ormar ! kuciste
i u njega cu strpati epox 8kda3j amd semprona 64 2800 .... to trenutno imam u steku a za ostalo cu videti... o njemu cu na forumu pisati kada za to dodje vreme... sto se tice hladnjaka ja bi ti
preporucio grejanje za kabinu od YUGA ... zato sto je mali i kosta manje od 1000 din nov ! a sto se tice bloka ako hoces ja mogu da ti ako si zainteresovan posaljem jedan waterblock sa kojima ja sklapam sisteme za vodena hladjenja racunara !
ako si zainteresovam kontaktiraj me preko LP ... a ako te nesto vise zanima u vezi onog jednog sistema sa vodenim hladjenjem koji trenutno imam slobodno pitaj , toliko vremena mogu ga odvojim da napisem po koju poruku na forumu !
Pozdrav svima ...
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke