Prikaz jedne poruke
Stara 28.5.2006, 13:23   #1
Apocalyptic
Novi član
 
Član od: 21.5.2006.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Alo bre, ovo je srbija (WOW)

Ovaj topic je za sve koji zele da kupe i igraju WOW a nemaju platnu karticu tipa vize ili master card-a, a razumeli su da je prvih mesec dana igranja potpuno besplatno bez ikakvih zackoljica... E pa nije bas tako...

Dakle, kupio sam WOW pre pet dana i uspesno ga instalirao. Otisao sam na blizzard.eu da se prijavim i dosao do stranice gde morate da se izjasnite o nacinu placanja nakon prvog besplatnog meseca igranja. Bilo da izaberete pre-paid nacin ili placanje preko platnih kartica vi morate da unesete vazeci kod. Znaci "greb-greb" kod sa pre-paid kartice ili broj sa vase platne kartice. Posto sam bas pre pet dana napunio 18, a naravno nisam jos uvek kupio pre-paid karticu, mogu do daljneg da ga pu*im!!

Da rezimiramo, na blizzardovom sajtu postoji pasus za taj deo procesa registrovanja, ali mnogi u brzini ne konstatuju taj pasus jer je samo dva reda iznad napisano da je prvi mesec igranja besplatan. I koliko ja razumem, u ovom trenutku bez pre-paid-a i bez platne kartice nema nista od igranja, cak ni u tom besplatnom mesecu.
A taman sam pomislio da nakon onih 4050 din, koliko sam pukao za WOW bar jos mesec dana ne trebam da stedim lovu za blizzardovce...
Znam znam, sad' cete da kazete pa sto ne uzmes kevinu ili caletovu vizu i platis? Pa sta da kazem osim, Alo bre, ovo je srbija! Ljudi su jos uvek nenaviknuti na kupovinu preko neta i zastraseni svim tim pricama oko hakerskih kradja kredita. Jedino sto mogu da uradim je da otvorim racun sa vizom virtoun (ili nesto slicno), ili da nadjem pre-paid kartice kojih u srbiji i nema bas u velikim kolicinama.
Apocalyptic je offline