Prikaz jedne poruke
Stara 16.10.2012, 1:36   #17
Kobilic
Član
 
Član od: 21.7.2010.
Poruke: 299
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Question Re: Gledanje filmova putem Android telefona? Pomoc hitno

Citat:
blast beat kaže: Pregled poruke
Zašto bi prebacio film od verovatno 720p (s obzirom na veličinu) na telefon kojem je dovoljna mnogo manja rezolucija? Uzmi neki program kao npr. Format Factory, konvertuj film u neki format pogodan za telefone, (smanjiće fajl prilično) i lepo prebaci na telefon i gledaj. Imenuj titl isto kao i video fajl i MX player će ga pustiti.
Skinuo sam format factory i samo bih da pitam nešto, kako da dođem do željene rezolucije, i da ga konvertujem, jer to zaista ne znam, iako je program na srpskom, postoji puno opcija, koje ja ne umem da koristim, pa, moze li mi neko pomoci?

A hvala i na ostalim odgovorima, zasad mi je ovo najlaksa opcija, pa cu sa njom pokusati, a ako ne daj boze ne uspe, onda cu morati uzeti u razmatranje i neke teze. I da, sto se tice titla, preimenovao sam titl, i otpakovao u jedan folder u videos fascikli. U tom folderu su samo film i taj otpakovani titl, film je u GOM playeru otvoren, i titl hoce da ucitava, ali nece nikako da sacuva, tj. ja sam provalio nesto, udjem u subtitle explorer, odaberem open, pojavi mi se titl, odaberem ga, open i odmah cita, onda kliknem save, i sacuva, iskljucim film, ukljucim opet, nema prevoda. A prvi put kad sam to uradio duplirala mi se fascikla titla, ali u real playeru kao da je otvorena. E sad, sta je tu problem ? Inace se dva foldera koje sam spojio nazivaju the Avengers, to je film, i the.Avengers.srt to je titl, kako sam ga ja preimenovao. U cemu je problem?
Kobilic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke