tema: [Bada] Iskustva sa badaOS-om
Prikaz jedne poruke
Stara 20.1.2011, 12:45   #107
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Iskustva sa badaOS-om

naravno,jer bi samo njihov serviser nakacio na komp i sredio sve,nemaju nikakve spec troskove tu a problem je mogao da nastane ako bi net sam od sebe pukao,ako bi komp zakucao,ako bi nestalo struje itd,ovako samo treba cekati 15ak min i to je to

pa presao sam jer sam danima citao i zakljucak je da je WiFi jaci,baterija duze traje[i ovako mi je bila ,a primetio sam da je ovo istina sinoc sam slusao muziku,cackao aplikacije,isao na you tube itd i nisam gasio nocas i za 5%,sa 90-85 % spala baterija
sta jos,da inace je telefon brzi,kao sto su i obecali,brze se i pali,mnogo brze,to mi je ranije malo smetalo.
a pojavljuju se i aplikacije za 1.2 polako,inace je sve vise aplikacija,sve vise i korisnih,ne samo pointless zaebancija,pojavila se i,ja mislim,prva ''srpska'' - TV vodic i moze samo na badu 1.2
net je brzi i usavrsen,yt klip se odmah pusta a ranije su bila potrebna 2 koraka mada ni to nije mnogo smetalo a onaj mali meni ne moze da se skloni ali ne smeta.

sad cu da probam podrsku za flac a jedno sto nisam probao je onaj swype,nisam nasao..

a remote desktop mi deluje kao kul aplikacija,sinoc se pojavila u samsung apps

kul je i ovaj swype,na o ''taster[t9]'' ali navika je cudo,ja ni na qwerty jos ne mogu da se adaptiram

Poslednja ispravka: HSVstoned (20.1.2011 u 16:21)
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke