tema: Doom 4
Prikaz jedne poruke
Stara 25.7.2009, 22:39   #49
... i bidi fin
Banned
 
Član od: 1.3.2007.
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 937
Zahvaljeno 331 puta na 173 poruka
Određen forumom Re: Doom 4

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Quake 1 je vec potpuno druga prica .
E za nju vazi sve ono sto si u prvom postu ove diskusije napisao .
Tih nivoa se veoma cisto secam , dok mi oni iz D1 i D2 uopste nisu ostali u secanju, jednostavno se secam samo gomile istih repetitivnih prostorija i hodnika . I u pravu su ovo sto govore ostali, to nije bio full 3d prostor, to je doslo sa Quake-om .

Btw, utisak prilikom igranja igara je zestoko subjektivan, tako da ne mogu svi osetiti isto, neki ce se smoriti brzo i bataliti, neki ce se smoriti i nastaviti, a neki ce se primiti, iako limitirani sa informacijama i mnogo cim jos. Ova poslednja recenica se odnosi na predivni one and the only Stalker .
Mnogi ga ne mogu svariti, prica nepovezana, neki elementi nisu na visokom nivou. Ali je Stalker meni jedna od najboljih pucacina u poslednjih par godina. Savrsen spoj filma Stalker (1979) i nuklearne katastrofe u Chernobilju (1986).
Kad igram igru, pomislim da se nuklearna katastrofa desila 1979 i da je to opisano u istoimenom filmu , toliko dobar su spoj napravili. Atmosfera apatije, neizvesnosti...
Ali... ne moze, i nije svako ovu igru "primio" kao ja, vec su uradili ono sa pocetka price, obrisali ili "odradili" igru do kraja.
Capish.
Nadam se da ce u igri biti malo vise gej akcija... da bar malo uzivamo pored novog dx 11
... i bidi fin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke