Prikaz jedne poruke
Stara 30.5.2009, 15:49   #1
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Arrow Najgore kupovine računarskih komponenti

Toliko djubreta se moze naci na nasem trzistu da sam resio reci nesto na tu temu (ukoliko postoji neka slicna nek se prebaci post).

Naime, danas cu vam predstaviti 3 najveca krsa koja sam ja kupio u svom zivotu za komp.

Ovaj stampac je simbol djubreta u svetu stampaca. Sve sto moze poci pogresno kod njega, poci ce.. Ali da navedem mane zasto ovo ne treba kupiti.
Kada kupite ovaj stampac i pokusate ga instalirati videcete da ce ga instalacija prepoznati jedva iz 50tog puta. Kada prebrodite jedva instalaciju i podesavanja zadesice vas jos jedna nevolja, stampac prosto jede boju. Inteligentni kertridzi vam omogucavaju da istrosite 80% mastila u njima, a onda se blokiraju i nemoguce ih je napuniti. Sto znaci da ocekujete na svakih 50 stranica dati po 1200 dinara za novi kertridz. Kertridzi u boji (zuta, plava i crvena) ce se trositi postepeno iako ih ne koristite (glava non stop vuce boju kako se ne bi zapusila valjda). A kao zavrsnica, ponekad kada kupite nov i originalan kertridz, stampac uopste nece da ga prepozna! Mozete se ubiti i skakati po njemu, ali on ga nece prepoznavati kao legitiman (verovatno jer je kertridz novijeg datuma od starih)

Postoji jos mnogo malih mana ovog proizvoda pa toplo preporucujem svima da ga obidju maksimalno kao i SVE EPSON proizvode.. Jednostavni idite na HP i mirni ste..

Jeste da je ovo bilo davno (pre 4-5 godina) ali i dalje se secam ovog krsa od proizvoda.. Preformanse nisu bile dostojne 9600 imena ali dobar deo ljudi se zeznuo pa je kupio zbog naziva.. Drajvere je bilo nemoguce naci, jednostavno originalni drajveri za radeone 9600 nisu prepoznavali ovu karticu i bilo je moguce koristiti iskljucivo fabricke drajvere ove kartice. Kartica je takodje pravila dosta infinite loop zakucavanja i jednostavno bila je patnja ziveti sa njom..

Ah, secam se i ovog malog Infra-red uredjaja, cena mu je naravno i tada bila smesno niska ali mu je funkcionalnost bila jos niza.. Nisu postojali drajveri za njega osim fabrickih koji dolaze sa njim.. Prvi uredjaj mi je pravio problem sa hardware managerom (stalno je refreash-ovao celu listu) i bilo je nemoguce raditi sa njim, kada sam ga zamenio za drugi, problem je nestao! Ali, ovaj drugi IrDA je radio samo u jednom smeru, tacnije bilo je moguce samo slati sa kompa na mob (ne pitajte me kako) i to neverovatno malom brzinom (jedno 3% od deklarisane).. Jednom prilikom sam ga podigao sa stola i u ruci mi se raspao na 4 dela..

Kada se budem setio jos ocajnih tehnickih uredjaja javicu..
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku Sale013 na korisnoj poruci:
A M G (30.5.2009), Doomche (30.5.2009), freeminder (9.7.2010), Mickie (30.5.2009), real022 (24.6.2010), shrafko (30.5.2009), starx (4.6.2009), Uros Ducic (30.5.2009), vlajo (30.5.2009)