Prikaz jedne poruke
Stara 9.5.2019, 14:25   #995
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Moj web sajt, forum, blog... prikažite ovde (reklamiranje najstrožije zabranjeno!)

http://www.kafaiknjiga.com/

Blog posvećen recenzijama knjiga iz raznih oblasti, baviće se i temama vezanim za kafu i još po neki tekst koji ima dodirne teme sa navedenim (u planu su recenzije serija/filmova radjenih po knjigama). Uskoro stižu novi tekstovi (da vas ne zbuni vreme objavljivanja poslednjeg članka, razlozi su privatne prirode ).

Blog postoji neko vreme, ali u planu su postepeni "upgrade-ovi" koliko mogućnosti dozvoljavaju (postepeni prevodi tekstova na engleski, trenutno istražujem izvodljivost affilate sistema, ali bez nekakvog teškog spam-a naroda, donacije i slično).

Naravno, utisci su dobrodošli, pogotvo kako izgleda na mobilnim i tabletima, lakoća čitanja (zato sam izabrao template koji vidite). I ne zamerite na greškama i bug-ovima ako ih vidite, pošto sve radim sam kada stignem.

Tu je i Instagram stranica "Kafa i Knjiga", koja je okrenuta malo više kafićima.
Postoji i Instagram stranica "Coffee and Book Serbia", ali još je rano reći šta ću sa njom, nekako mi je zamisao da bude promocija Beograda i Srbije u svetu, ali otom-potom...
Red Dragon je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Red Dragon na korisnoj poruci:
Aleksandar Djurovic (10.5.2019)