Prikaz jedne poruke
Stara 9.4.2018, 17:38   #14
MacvaSabac
Član
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 266
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 54 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Custom 2x Intel Xeon x5690 aka (Kako spucati 1000 Eura) :D

Da, znam. Zato sam predlozio. Ona vazi sigurnijih pet u odnosu na daleko manje sigurnih deset. "Dobavljac" moze sutra prestati sa radom, a on, ako se pojavi problem, preko njega nece moci da izvrsi reklamciju jer se oni, po obicaju, nece javljati na telefon. Tada mu ostaje da samoinicijativno pokusa da reklamira napajanje, i ako nekim cudom prihvate, to ukljucuje dodatne izdatke. Nisam upoznao nikoga kome su prihvatili reklamaciju za artikle koje su ovi "prodavci od poverenja sa sigurnim garancijama" prodali. Pet godina mira je daleko od zanemarljivog perioda.
Ukoliko bi nase postenjacine, po navici, pokusale da ga izigraju dovoljno bi bilo da se obrati Nacionalnoj organizaciji potrosaca Srbije. Ima i drugih metoda, ali ova je u mom slucaju bila i te kako ucinkovita. Kod nas je problem slaba ponuda. Neka posalje upit, znaju da iznenade i poruce zeljena napajanja.
Da sam na njegovom mestu i da zelim uloziti toliki novac u napajanje, svakako bih dobro razmislio o tome gde cu ga kupiti, nevazno je sto je u pitanju Platinum.
MacvaSabac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke