Prikaz jedne poruke
Stara 25.6.2010, 12:15   #3155
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Procena računara

Gapi,znaj samo da ako sad mozes dobiti koliko sam rekao,za jedno godinu-dve ces zagantovano dobiti 100-150e manje nego sada iz razloga sto stalno izlaze novi delovi,a opadaju cene sadasnjim,pogotovo polovnim

znaci,ako sad nisi zadovoljan procenom i ako si ocekivao ne znam kakvu cifru,sta ce tek biti za godinu-dve.

ali ni nema razloga prodavati takvu masinu,jer sluzi svrsi,vec se radi da treba prodati deo kad krene znacajno da gubi na ceni,da ne bi ti bio na gubitku.

to znaci,ako si kupio 8800ultru za 800e i drzao je 3-4 godine,izigrao si se kako treba,ali izgubio jedno 700e u proseku,a da se ona recimo prodala nakon godinu dana za jedno 400-500e,pa dodao nekih 50e i tad uzeo trenutno high end,bio bi na mnogo manjem gubitku.

o tome se radi,vremenom cene opadaju i sto vise cekas,vise si na gubitku,a uz upgrade koji se vrsi na svakih godinu dana,gubitak je veoma manji,a dobijes sveze i novije delove.

moje misljenje,a ti radi kako mislis da je bolje


Intel Celeron 1.7 oko 7-8e,pitanje je jel moze i toliko,posto sam vidjao i za 5e,ali probaj,nista te ne kosta
256mb sdram oko 5e
i jos grafiku reci tacnu oznaku

Poslednja ispravka: bojanh (25.6.2010 u 14:31)
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku bojanh na korisnoj poruci:
flamingos (25.6.2010)