Prikaz jedne poruke
Stara 21.9.2013, 1:58   #5
kikko
Član
 
Član od: 13.2.2010.
Poruke: 142
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 21 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Asus MemoPad HD7

I ja sam ga uzeo... Ne znam šta znači dobar je "ako ne očekuješ mnogo"... ?
A što to od table "može kolosalno da se očekuje"? Da ima 3ds max ili Maya ili ne znam šta, što zahteva brži procesor itd, pa da razumem... ali sve ostalo je sviranje k...u

Ovaj ima ekran tog kvaliteta i rezolucije da ljudsko oko ne može da vidi bilo kakav boljitak povećavanjem rezolucije (i dizanjem cene).. Poredio sam novi Nexus i ovaj HD7 2 dana pre nego što sam odlučio da uštedim 15 hiljada i ne kupim Nexus... nisam video poentu...

Kapiram da ako startujem 20 aplikacija da će hd7 da zabaguje a nexus ne... ali koji korisnik to radi iz neke potrebe.....

Čitao sam tekst i gledao filmove i na jednom i na drugom.... razlika golim ljudskim okom NE POSTOJI...

Kamere su im čak slične.... ništa spec ni na jednom ni na drugom.. ali sasvim OK... i da se uslika po nešto i za Skajp..

A i svaku igru koji sam startovao- išla je glatko... mada verujem da sam "kopao", našao bih neku koja radi bolje na Nexusu... ali nedovoljno opradanja da dam 32 hiljade..

Tako da, po mom mišljenju... dok je Android ovakav kakav je i dok nudi to što nudi... mislim da neću da uzimam drugu tablu...
kikko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke