tema: [Bada] Samsung S8500 Wave
Prikaz jedne poruke
Stara 26.2.2011, 6:26   #153
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Samsung S8500 Wave

Citat:
Schnak3 kaže: Pregled poruke
Samsung says they’ve sold 7 million Android-powered Galaxy S handsets until now and are very well on track to achieve the 10 million sales figure by end of 2010. On the other hand, the bada running Wave that is available in more than 80 countries has shipped more than two million units.

2 miliona, ne 5.
I nemaju svrhu ovi postovi, ako hoces da nam dokazes da je 2M kopiraces samo podatke od prvih par meseci prodaje
jos jedared, galaxy s- preko 10 000 000, Wave preko 5 000 000.
Pjano, ili go to bada 1.2 ili ne znam sta je . najbolje da prebacis hd film i ostavis,stavi zvuk na low ili slusalice, ako ne moze oko 8h onda nije to-to.
A ako si se uzdao u crtice baterije i procenio da si imao 50%- greska, mozda si imao real 30% ipak je tacniji onaj pokazivac iz settingsa.
A i ima neki kod za menjanje nekih parametara, kazu da to utice na bateriju. A sto kaze bas celik, nikako da ostavim telefon na miru Ali neki optimum uz max koriscenje 2 dana bez gasenja, za ovo vreme 3x bi napuinio svaki htc da ovoliko koristis a ne znam npr ako si 1h igrao asphalt 5, ja to nisam igrao duze od pola h, jeste da ta igra koristi do 50% cpu i graficki cip ali meni za 15-20 min igranja ne skine sa 90%-ispod 80%, ma nema sanse.
Sve se prenosi u tom paketu.

I jos nesto sam primetio, da se baterija ''pojacava'' sto se telfon duze koristi, znam da je samo u srbiji bio mit da bateriju treba ''formirati'' ali.. ubedjen sam da posle 10 dana traje 20% duze pri istom koriscenju.

Poslednja ispravka: HSVstoned (26.2.2011 u 6:39)
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke