Prikaz jedne poruke
Stara 9.11.2018, 20:32   #7
trensorange
Novi član
 
Član od: 29.10.2018.
Poruke: 13
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Gotova konfiguracija za 50k

Ovo sto si naveo bas fino deluje pogotovo sa 2x4 dual channel forom na 3000Mhz.Moram jos pogledati jer su mi i hardovi stari jos prvi sata 2,Steta sto u toj radnji na e,u konfiguratoru nesto nece hard i optika,jer bi ipak voleo najobicniji DD za saki slucaj,iako OS uglavnom instal;iram preko usb-a.Ince 3 stvari d ovih koje si naveo koje mi deluju glavne su Ryzen 5,napajanje i 2x4 pogotovo ako je 3000Mhz ali nigde ne vidim da pise da je 3000 vec samo 2933 pa sledece 3200.Znam da Ryzen procesori mnogo bolje rade u kombinaciji sa dual channelom,mada negdwe kazu da je i 1x8 ok ako imas samo dva memorijska slota.Ne znam jos moram pogledati neke radnje de god ima konfigurato ali si mi ovim komponentama mnogo po mogao,sad znam otprilike sta bi.Pogledacu mozda sad ovo al sa nekom malo jeftinijom maticnom da vidim.Ne znam samo da li bi bilo bolje napajanje cobra raidmax 600 od ovog LC-a jer nekako mi se mnogo dopada ovo zeleno-crno
Kod:
https://www.emmi.rs/napajanja-i-dodatni-ventilatori-napajanje-600w-raidmax-cobra-rx-600af-b.11.html?productId=45037
P.S. Pozeljnije bi mi bilo bez overclockovanja RAM-a,posto sam laik kad je u pitanju OC.
P.P.S. Moja greska,nisam gledao napajanje dugoo,menjao sam sa MS Industrial 550 u bas to sto si navepo,tako da mi je sad trenutno u kucistu taj LC600H i nisam nesto zadovoljan njim zato.

Poslednja ispravka: trensorange (9.11.2018 u 22:00)
trensorange je offline   Odgovor sa citatom ove poruke