Prikaz jedne poruke
Stara 8.11.2018, 15:51   #5
trensorange
Novi član

Član od: 29.10.2018.
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Gotova konfiguracija za 50k

Hvala svima kao prvo.Nije da bas mora,ali posto mi je budzet bas low onako oko 50k zato sam i gledao gotove konfiguracije,mada znam da su bas bas losa stock napajanja,fora je bila sto je pre par dana ta R5 Valkyrie bila 43k akcija neka,pa sam hteo to sa napajanjen nekim zeleno-crnim raidmax cobra od 600 il cak 700.Cak i ovo u tehnomaniji daje neko krs od 560w.Nije bas obavezna gotova ali tesko bi ja tako solidan komplet slozio,Valkyrie mi zanimljiva jer ide i DVD rezac(iako ja dizem OS i sve sa usb-a ali lepo je imati DVD rezac) i ssd 120gb sto vise gledam kao poklon iako vega 11 ce koristiti bar 2 GB od tih 8 rama jer je integrisana.Mada sve je bolje pa cak i ove gotove konfiguracije od onog sto trenutno imam i sto je vec staro bas tj:
Phenom 9950BE
PowerColor R7 260x
8gb ddr2
MA770UD3
Naravno tu je stvar i u transferu fajlova pa bi cak ostavio ovaj stari komp radi hardova samo da cuvam fajlove jer imam oko 700GB pa bi morao isprebacivati to sve na novi tako da 1TB je minimum.Kad bi mogao ovako nesto sklopiti sam do ove cene bilo bi fino jer opet sve je bolje i veliki korak sa ovog sto trenutno imam.

Poslednja ispravka: trensorange (8.11.2018 u 16:04)
trensorange je offline   Odgovor sa citatom ove poruke