Prikaz jedne poruke
Stara 16.3.2012, 23:19   #292
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Diablo - Nisam do Butchera dosao, trenutno sam kod nekog velikog kostura (King Leonidis mislim da se zove). Za sada nisam imao vecih problema, mada ako je Butcher na drugom nivou - propustio sam ga. Ovaj kostur je na trecem, ali mi smeta sto ne znam kolko boss ima healtha vise nego bilo sta drugo.

Diablo II - Assassin sam mislim negde 12 nivo, za sada sve ide glatko, samo sto sam preterao. Od 12 skilova, onaj prvi (za crit rate i jaci napad) mi je na 11. nivou ali za sada mobove ubijam iz 2 udraca Ne znam koji je max dokle moze da se budze skilovi, ali sad sam cim je moglo krenuo da budzim i skill ispod (onaj kojim imas 25% sanse da blokiras napade daggerima, pa sam skinuo shield i sad picim sa 2 bodeza).

Svaki savet / kritika dobro dosla

P.s. Post 666 - dal je moglo u boljoj temi
Hm...jesi malo preterao Moraces da se specijalizujes...kad nisam znao sta je sta, uzimao sam razne skillove, budzio svasta napamet i nisam stigao predaleko...uzmi u obzir i to daa ne moras da maximizujes SVAKI skill koji ti se ucini dobrim, ima onih koji rade fino i sa manjim ulaganjem, pa i 1-point wondera.
Claw Assassin (ili Martial Arts) je malo nezgodan...na Hell je slabiji od ostalih buildova...2 dominantne verzije za Assasina su TrapSin (Traps grana, ocigledno) i KickSin (Dragon Talon grana skillova).
Trapsin je bezbedan, stojis u pozadini i bacas zamke, jak AoE, mahom Lightning dmg, a za sve sto je imuno za Lightning imas Fire Blast i Death Sentry...igras ga kao castera, prakticno, primarno na opremi ti je +Skills...da ne ulazim sad u deta5e.
Kicksin fura Dragon's Talon skill, koji je u sustini kick...jedan od najbrzih boss killera u igri, strasno jak 1v1 ali los protiv gomile...furas IAS (Increased Attack Speed) i Crushing Blow na opremi. Kick mehanika je malo cudna u Diablu 2, ima raznih zvrcki...recimo, dmg za kickove ti zavisi od cizama, ne od oruzja...weapon dmg je potpuno nebitan. Bitni su samo modovi na oruzju i brzina...itd. Kao kicker mozes da nosis koje god oruzje hoces, cak i lukove, imas ogromnu slobodu...
Martial Arts Assassin (Claw Assassin), ono sto si poceo da igras, je zanim5iv build, ali je nesto tezi za igranje od prethodna 2...mozes i da pravis hibrida (Kick/Traps)...
Zadnje sto sam igrao kad sam igrao D2 je upravo Trapsin...neverovatno zabavan gameplay, i tesko je poginuti...i sad cu da je reaktiviram, probudio si mi ze5u da igram.


Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Što se keca tiče, ako si na samom početku video lika koji umire ispred ulaza u crkvu i koji posle razgovora sa tobom umre, onda si imao i Butchera na drugom nivou. Mada se to ne dešava uvek, nekad tog lika prosto ne bude, pa umesto Butchera dobiješ nekog drugog glavonju, na nekom drugom nivou. Ali niko nije ni izblzia zayeban kao on, izuzev možda samog Diabla.
Zavisno od nivoa tamnice na kome si, questovi koje dobijas mogu da se razlikuju...nekad za isti nivo dobijes 1 quest (i nagradu), nekad drugi...zaboravih sad sta i gde, ali ne dobijes uvek iste questove na svakom prelasku igre...1 od zabavnih zvrcki Diabla 1.

Citat:
kapetance kaže: Pregled poruke
Uzeo si najtezeg karaktera za igru.
Ako igras kao dual claw assasin obavezno trazi mana i health leach claws, snagu teraj do 90 ili 100 poena,a sve ostalo na health, na magiju i dex nista.
Da se nadovezem: u sustini, za 90% likova koje ces praviti u D2 vazi sledece: Strength samo koliko ti treba za najzahtevnije parce opreme (i to kad uracunas bonuse od itema)...dakle, ne pumpaj snagu kao nezdrav samo zato sto igras melee lika, nista ne dobijas time osim nesto malo dmg-a, a ti poeni su mnogo korisniji drugde. Dexterity slicno, osim u par slucajeva: ako igras kao Bowazon (Amazonka sa lukom - onda ti je Dex = dmg), ili ti bas, bas treba AR (Attack Rating) da ne bi masio...ali AR je bo5e naci na itemima, no trositi poene na Dex. Na Energy takodje ne trosi poene. Jedino ako bas ne mozes naci iteme sa manom, a i tad samo u pocetku, dok ne stanes na noge i nadjes prave stvari...cak i kao Sorceresss (izuzetak je Energy Shield sorserica) ili Necromancer. Bo5e gutaj mana potione...
Sto ostav5a Vitality. Tu bi trebalo da strpas svaki poen viska koji ti ostane kad ispunis zahteve opreme...sa HP ne mozes da pogresis, ma sa kojom klasom igras...
Kao Assassin, ako ides na Claws kao oruzje, trebace ti i Dex, uz Str, jer su kandze takvo oruzje...videces vec. Ali, ucini sebi uslugu, juri lakse oklope, Defense ti zaista nije bitan, pogotovo kao Assassinu, ali ces ustedeti hrpu poena ako nosis Hide Armor a ne Gothic Plate...


Uf...toliko toga ima...ako te zanima nesto, pitaj, ovde, na PM, svejedno...u medjuvremenu, svrati ovde pa proucavaj, uci...nesto kao mali database za D2: The Arreat Summit
Mozes da bacis pogled i na ovo: Diablo 2 wiki

Poslednja ispravka: Morca (16.3.2012 u 23:29)
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Morca na korisnoj poruci:
Rainman (17.3.2012)