Prikaz jedne poruke
Stara 15.3.2012, 13:43   #7590
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: 2. ugao (smešne i zanimljive slike)

Citat:
Mr.Lukyas kaže: Pregled poruke
Nema veze sa 4chanom.
  • 9gag content je upropastio ono sto su "meme"ovi predstavljali za internet
  • 9gag content vecinom uopste nije smesan
  • Ljudi s 9gaga su upropastili izraze True Story, That awkward moment, Mother of god
  • Ponekad mi se desi da odlucim da odem na 9gag i jednostavno se jako jako jako razbesnim i moram Ctrl+W (sto mi se inace jako retko desava jako sam smirena osoba, i ovo je veoma subjektivno i verovatno nije za ovu listu)
  • 9gag non stop vrti isti content i sve je strasno repetitivno (ovo kaze neko ko ide na /b/ svaki dan, da)
  • CANCER CANCER CANCER CANCER CANCER CANCER
1. Whatever neznam ni sta su meme-i predstavljali za internet ali da cesto ih pogresno koriste ...
2. Tacno ... Smucilo mi se da listam kroz tonu djubreta da bi video nesto smesno, zanimljivo ...
3. Takodje tacno ... Price nisu istinite i nezrele su. Vise su tipa sta bi hteo da mi se desi jer bi bilo kul ! Pritom se ne slazem sa njima sta bi to bilo kul. Moment je smoooorio i izaziva instant rage quit !
4. Subjektivno ili ne i meni se to cesto dogadja doduse nisam smirena osoba ali dosta mi je 9gag-a
5. Da gledanje gag-a ide ovako djubre, djubre, nije smesno, *****e, repost, repost, repost ... itd.
6. Ovo ne shvatam !

Plus najgluplji od svih postova su politicki tipa podrzite revoluciju. Zadnji aktuelni tog tipa je neki koni Afrika nesto ?!
Kako ista menjas time sto klikces na like button ? Da sam hteo vesti gledao bi CNN ne 9gag !
Prepricavanje filmova me nervira ! Da sam hteo gledao bi film, ne treba on da mi prepricava u slikama ...
Stripovi su im uzasni i njihovo shvatanje musko zenskih odnosa i friendzoned, zoned uopste je uzasno ... izaziva mucninu !
Pokemoni, dragonball i 90 kids su mi se smucili. Rodjen sam 90 mrzim pokemone, dragonball i ostalo djubre nisam ih gledao ni kao klinac necu ni sad.
Mozda ne mogu da se setim trenutno svih 9gag bisera ali shvatate poentu. Nema humora tacnije mozda ima na svakom 100-tom postu ali mrzi me da trazim ...

Izbacio sam gag iz speed dial i nameravam da prekinem da posecujem sajt. Vec 4 dana nisam bio ...
Sad mi je internet dosadio kao da sam sve vec video. Koristim ga samo eto kad zatreba da se provere neke stvari. I download naravno ilegalan ... Kad toga ne bi bilo ne bi mi ni trebao internet ...

I ne ne posecujem 4chan tacnije neznam ni sta je to. Da nisam video gag ne bi ni cuo za 4chan ...
M1L0SH je offline